Eryapı Metal | Otomatik Kapı, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı

Hakkımızda

Kurumsal

Hakkımızda

2001 yılında İzmirde YAPI METAL olarak 24m2 bir alanda satış, montaj ve servis hizmetleri vererek sektöre giriş yaptı.

2004 yılında ERYAPI METAL OTOMATİK KAPI LTD ŞTİ olarak çeşitli global markaların distrübitörluğünü yaptı. Yine aynı yıl Üretim faaliyetlerine ivme kazandırdı.

Kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla birlikte edindiği tecrübeyi 2007 yılında oluşturduğu Ers System markasıyla taçlandırmıştır.

Kendi bünyesinde AR-GE, ÜR-GE, Yazılım, Elektronik Donanım birimlerine sahip ERS SYSTEM 2017 yılında SİRİUS ELEKTRONİK LTD ŞTİ’ni satın alarak yelpazesini genişletmiş ve elektronik sektöründe de altyapısını güçlendirmiştir.

Sunduğu çözümler ve üstlendiği sorumluluklar ile global pazarda bütün müşterilerine aynı kalite ve hizmet anlayışı ile yaklaşmaktadır.

ERS SYSTEM Dünya Normları ve trendine uygun kalitede ve gerekli sertifikasyonlara sahip olarak her bölge ve coğrafyaya hitap edebilmektedir.

Vizyonumuz

ERYAPI METAL olarak, üretimimizi ve yatırımımızı kararlı bir şekilde her yıl büyütmek ana hedefimizdir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak amacı ile kaliteli hizmet ve üretimi yasal mevzuatlara uyarak, bir sistem içerisinde, planlı ve sürekli kalite sunma politikası ve bilinciyle üretim yapmaktayız. Tüm partnerlerimiz tarafından güvenilen ve en çok tercih edilen, otomatik kapı sistemleri alanında tüm Dünya’da öncü ve lider bir marka olmayı amaçlıyoruz.